O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

Náš príbeh

Našim cieľom je mať v ponuke len kvalitné látky od overených výrobcov, preto u nás nájdete len kvalitné bavlnené látky.

Bavlna, to je láska na prvý pohľad a preto u nás nájdete najširší výber bavlnených plátien, a k tomu dekoračné, zmesové látky. Vždy dbáme na kvalitu látky, aby výsledok stál za to. Podporujeme Českú výrobu, takže u nás nájdete širokú ponuku českých látok. Špecializujeme sa hlavne na bavlnené plátna.

Príbeh KvetinovýchLátok sa začal v roku 2015, keď som sa ja (Veronika) rozhodla splniť si sen o vlastnom obchodíku, sen o bavlnených látkach

Čo bolo ale  pred tým? Vždy som verila, že budem robiť to čo ma baví, ale nevedela som presne akým smerom sa vydať. A keďže od malička som mala k ručným prácam veľmi blízko, voľba bola jasná. Už len si vybrať či budem háčkovať, štrikovať, vyšívať alebo sa hrať s látkami. Išla som s kožou na trh a užila si zopár úspešných jarmokov. Ale cítila som, že toto nie je ono. Že moje poslanie je inde, musím pomáhať ľuďom. Nejako... Ale netušila som vtedy ako a to že budem mať raz obchod s látkami ma nenapadlo ani vo sne.

Za všetkým je jedna ušitá kabelka. Ušila som jednu jedinú kabelku, nebola ani z ďaleka ideálna, ale bola z nádhernej kvetinovej látky. Vystavila som ju v stánku na Radvanskom jarmoku. Celé tri dni tam bola so mnou, neustále som sa na ňu pozrela a tie farby mi dávali silu. Ale nikto ju nechcel, páčila sa im krásna látka ale kabelka až tak nie (čo som úplne chápala). A vtedy som to pochopila, krajčírka so mňa nebude. Ale látok som sa vzdať nemienila, to teda nie! A nápad bol na svete: Musím mať obchodík s nádhernými kvetinovými látkami. (A čo sa stalo s kabelkou? Na konci keď som už balila prišla veľmi milá slečna s priateľom a obdivovala krásnu kabelku, a? jej priateľ jej ju kúpil, tak verím že urobila radosť.)

Dnes už je všetko, tak ako má byť, aspoň myslím. Vybudovala som spolu s mojim úžasným rodinným tímom obchodík v ktorom každý deň pomáhame ľuďom pri ich tvorení.  A čo nás teší najviac je to, že každý deň nejakej šikovnej žienke vyčaríme našim balíčkom úsmev na tvári. To je zmysel celého nášho snaženia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia