Možnosti dopravy a platieb

Kategórie
 
 
 
 
 

Informácie o dopravách a platbách

Keď vám látku nastriháme a darčekovo zabalíme, musíme ju k vám nejako doručiť. Koľko zaplatíte za dopravu tovaru k vám domov? Najčastejšie používame doručenie kuriérom, ktorý vám tovar prinesie až k vašim dverám. Tovar si však môžete osobne vyzdvihnúť aj na našej predajni v Selciach pri Banskej Bystrici alebo vám ho pošleme poštou. Snažíme sa aby doručenie látok k vám domov bolo čo najvýhodnejšie a tak vám ponúkame tieto tri možnosti prepravy.

 ZNÍŽILI SME CENY DOPRAVY!!!

 

Pri objednávkach nad 30 eur je doručenie kuriérom GLS len za 2 eurá.

Pri objednávkach nad 60 eur je doručenie kuriérom GLS zadarmo.

 

  • Zásielky do hmotnosti 500g - doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty - poštovné 3,10 Eur
  • Ak chcete mať tovar čo najrýchlejšie u vás doma, zvoľte si možnosť - doručenie prostredníctvom kuriéra GLS - poštovné 3,30 Eur
  • Platba prostredníctvom dobierky 0,70 Eur
  • Osobný odber v Selciach pri Banskej Bystrici - zdarma
  • Doručenie do Českej republiky prostredníctvom zasilkovna.cz na pobočku podľa vášho výberu, prípadne kuriérom priamo na vašu adresu, cena bude určená podľa hmotnosti balíčka.

Uvedené ceny sú vrátane DPH.

Nesedí vám odtieň látky? Alebo objednávka nie je podľa vašich predstáv? Veľmi nás to mrzí a keďže chceme, aby každá zákazníčka bola u nás spokojná, ponúkame vám možnosť vrátiť objednávku späť. Látka však musí byť v neporušenom stave, nepredpraná, nerozstrihaná, v originálnom obale. Vrátime vám spať hodnotu vami objednanej látky (vrátane poštovného). Napíšte nám mail na info@kvetinovelatky.sk 

Všetky zásielky balíme s láskou a precíznosťou, aby sa k vám dostali v neporušenom stave a mohli ste sa tešiť z nových krásnych bavlnených látok. 

tím Kvetinovélátky.sk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia