VAŠE NÁZORY

Kategórie
 
 
 
 
 

Názor zákazníčky Katky

Som ve1mi spokojná s obchodom kvetinové látky. Aj pri objednávke cez internet aj pri osobnom odbere príjemná majiteľka poradí ochotne. Látky sú nádherné , široký výber. (zdroj: heureka.sk)
 

Názor zákazníčky Barborky

Prehladne stranky na ktorych si lahko vyberiete a dostanete informacie potrebne k objednavke. Plusom je rychle dodanie s milym venovanim ktore mi hned zlepsilo den :) Latky su krasne, uz sa tesim ked z nich usijem co planujem. Rychle dodanie, Siroky vyber, Atraktivne ceny. (zdroj: heureka.sk)
 

Názor zákazníčky Jany

Objednané látky zodpovedajú obrázkom z obchodíka, sú nádherné. Balíček mi bol doručený rýchlo a krásne zabalený, spolu s malým darčekom, ktorý ma potešil. Ďakujem pekne. Zrozumiteľný a prehľadný, super kategorizovaný. (zdroj: heureka.sk)
 

Názor zákazníčky Alžbety

Úžasný obchod, komunikácia a kvalita látok na veľmi vysokej úrovni. Nemajú problém poradiť a odpísať aj na mail a to extrémne rýchlo.
Balíček dorazil s veľmi milým nápisom, previazaný stužkou. Radosť nakupovať. (zdroj: heureka.sk)
 

Názor zákazníčky Kristíny

Krásna ponuka, tovar precízne zabalený a doručený rýchlo, skvelý prístup a milé prekvapenie v balíku :) Určite nakúpim zas! (zdroj: heureka.sk)

 

Názor zákazníčky Juliany

Velmi rychle vybavenie objednavky. Latka dorazila spravne namerana a rovno odstrihnuta. Na to si davam specialne pozor, nakolko som v minulosti mala skusenosti s internetovymi obchodmi, ktore na to velmi nedbali. (zdroj: heureka.sk)
 

Názor zákazníčky Zuzany

Expresné vybavovanie objednávok, proklientský prístup a prehľadná webstránka pravidelne aktualizovaná. Obchod odporúčam 100 %. (zdroj: heureka.sk)
 

Názor zákazníčky Jarmily

Potrebujem niečo šiť, alebo plánujem idem do tohto obchodu a vyberiem si zvyčajne viac oproti plánu, lebo ma napadne, že z tejto látky by mohlo byť. (zdroj: heureka.sk)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia