Chcem vedieť o všetkých novinkách
Zapojte sa do špeciálnych súťaží. Prihláste svoj email.

Spolupráca

Úvod Kto sme? Spolupráca

Šijete, tvoríte? Alebo predávate kreatívny materiál na tvorbu? Staňte sa našimi partnermi a rozbehneme spoločnými silami propagáciu aj vášho malého podnikania. Tento priestor je určený práve pre vás, ak hľadáte spôsob ako sa zviditeľniť alebo ponúknuť svetu svoje handmade vecičky. Stačí ak máte vlastnú web stránku alebo galériu svojich produktov.

Napíšte nám na info@kvetinovelatky.sk a určite niečo spoločne vymyslíme :)

Radi dáme priestor šikovným žienkam, ktoré majú chuť tvoriť a kreatívne nápady sypú z rukáva. A pritom majú zmysel pre detail a dokonalosť pri tvorení.


Ak si svojim šitím chcete aj čo to privirobiť. Zaveste svoje vecičky na portál mawile.sk nájdete tu kopec zaujímavých ručne robených výrobkov.

 

 

Radi by sme vám dali do pozornosti niekoľko blogov o šití a patchwork tvorení, kde nádjete nespočetné množstvo fotopostupov rád a inšpirácii pre vaše tvorenie.

Marta je príklad šikovnej ženy, ktorá šije asi aj keď spí. Pozrite sa na jej blog mdupka.blogspot.sk a hneď vám bude jasné o čom hovoríme. Nájdete tu množstvo fotopostupov ale aj fotografií nielen jej patchoworku ale aj iných šitých vecičiek.

 

blog o šití meadow dew mdupka

 

Andri to s bavlnenou látkou vie a veľmi rada to naučí aj vás kuknite na patchwork-andri.blogspot.sk a ihneď sa prenesiete minimálne myslou do svojho kreatívneho kútika v obývacej izbe vášho bytu, kde na vás čaká váš šijaci stroj :)

 

Copyright 2015 - 2019 © Kvetinové látky .sk - Bavlnená metráž online obchod - šijeme z lásky k bavlne