Chcem vedieť o všetkých novinkách
Zapojte sa do špeciálnych súťaží. Prihláste svoj email.

Narodeninová oslava

Úvod Kto sme? Narodeninová oslava

V máji oslavujeme naše 1. narodeniny. 

 

Je to pre nás veľká udalosť a sme vám všetkým veľmi vďační za vašu priazeň a sme šťastní, že ste s nami. 

KvetinovéLátky.sk sa neustále rozširujú, budeme musieť znovu zväčšiť priestory a máme taký pocit, že látky budeme asi už lepiť aj na strop :)

 

 

 

Pripravili sme si pre vás narodeninovú oslavu, ktorá veríme, že vás bude baviť. Štartujeme už 1. mája!


 

Od 10.5.2016 na vás pri otváraní balíčka vykukne naše narodeninové prekvapenie! Budeme radi, ak nám potom poštele fotografiu ako sa vám daček páči a ako ho používate pri šití :) 

 

Počas celého mája bude u nás veselo, pripravili sme pre vás súťaže, rôzne akcie ale aj kopec noviniek, ktoré vám spríjemnia nákup u nás. 

 

Ako vlastne KvetinovéLátky.sk začínali? A čo sa dialo pred rokom?


Presne 13.5.2015 o 19:43 nám historicky prvý krát zapípalo upozornenie na prvú objednávku! Ten pocit si pamätáme do dnes! A s láskou a nadšením sme nastrihali látku a zabalili našu prvú objednávku, ktorú sme poslali našej prvej zákazníčke. Bolo to neskutočne krásne a upozornení začalo chodiť stále viac a viac... Postupom času sme sa rozširovali a nakupovali stále viac a viac bavlnených a poťahových látok...

 

Pozrite sa ako sme začínali s novými, zatiaľ prázdnymi policami. 

 

predajna bavlnenej metraze bavlnene latky

 

Ale postupom času sme ich zapĺňali a zapĺňali. Až jedého dňa nám už skutočne nestačili a museli sme sa rozšírovať viac a viac, aby sme všetkým bavlnkám poskytli dôstojné miesto. Pridali sme jednu policu, potom celý regál. A nakoniec novú priečku naplnenú bavlnkami.

Dnes nás už naša predajňa privíta každé ráno množsvtom nádherných farieb a dokonalých vzorov. 

 

bavlnene latky obchod predajna velkoobchod

 

Práca s látkami nás napĺňa a ten pocit, keď nám príde nový tovar milujeme! A ešte viac nás potom teší, že z našich látok máte radosť aj vy o čom svedčia vaše reakcie na našom facebooku "Šijeme z lásky k bavlne"

 

Držíme sa hesla, že balíček od nás vám musí urobiť za každých okolností radosť, a preto každej jednej objednávke venujeme veľkú pozornosť. Aj keď niektoré dni nám dajú poriadne zabrať.

 

velkoobchod bavlnene latky

 

Pošlite nám narodeninové prianie.

 

Ďakujeme vám všetkým za priazeň a tešíme sa na ďalší rok s vami, našimi najlepšími zákazníčkami na svete. Ak nám chcete poslať prianie k narodeninám, budeme veľmi radi, napíšte nám na info@kvetinovelatky.sk alebo priamo sem do kontaktného formulára pod článkom.

Všetky priania zverejníme potom na našom webe a budeme veľmi veľmi radi ak k nim pripojíte aj fotografiu vašej práce.


Ak nás chcete stretnúť naživo, príďte 14.5.2016 na Turičný jarmok do Slovenskej Lupče kde sa na vás budeme usmievať od rána do večera a pripravili sme si pre vás aj milé darčeky.

 

ĎAKUJEME, ŽE STE! Bez vás, by dnes KvetinovéLátky.sk neboli tam kde sú.

 

 

vaše KvetinovéLátky.sk


Copyright 2015 - 2019 © Kvetinové látky .sk - Bavlnená metráž online obchod - šijeme z lásky k bavlne