Chcem vedieť o všetkých novinkách
Zapojte sa do špeciálnych súťaží. Prihláste svoj email.

Kto sme?

Úvod Kto sme?

Srdečne vás vítame vo vašom novom obchodíku s bavlnenými látkami.

Hneď na úvod vám prezradíme, kto za týmto obchodíkom stojí.

 

Veronika: Ak sa budete chcieť s nami spojiť, istotne natrafíte na mňa, starám sa o marketing a zákaznícky servis. Milujem kreatívnu tvorbu a najviac mi učarovalo šitie a bavlnené látky. Neviem ako vám ale mne bavlnené látky neskutčne voňajú... a obzvlášť tie s kvetinovou potlačou.

Zuzka: Čísla a tabuľky to je moje. Dohliadam na to aby všetko sedelo do jedného centa. Dostali ste do mailu fakútru? Tak tá bola s najväčeou pravdepodobnosťou odomňa. 

Peťo: Zabezpečujem logistiku a prepravu tovaru, mám to všetko pod palcom a nič mi neunikne.

 

Aj preto sme sa rozhodli ponúknuť vám túto pestrú paletu kvalitných bavlnených látok, z ktorých môžete vytvoriť čokoľvek čo vás napadne. Nech sa páči vstúpte s nami do nádherného sveta kvetinových látok.

 

Čo u nás v obchodíku nájdete? Hlavne 100% bavlnené látky s kvetinovou potlačou ale nájdu sa tu aj látky s bodkami, prúžkami a vtáčikami. Všetky ladené do vintage štýlu a s nádychom vidieka.

 

Ďalej tu nájdete režné a poťahové látky s vyššou gramážou vhodné na čalúnenie a renováciu nábytku, stoličiek, sedačiek či kresiel. Tieto látky sú tiež vhodné na výrobu závesov, vankúšov, obrusov...

 

Ak niečo špeciálne hľadáte a nenašli ste to budeme radi, ak mi napíšete mail na info@kvetinovelatky.sk

 

Tešíme sa na vás a veríme, že sa stretneme niekedy aj naživo.

Tím kvetinovelatky.sk

 

 

Copyright 2015 - 2019 © Kvetinové látky .sk - Bavlnená metráž online obchod - šijeme z lásky k bavlne