Zmeny cien zásielok posielaných cez Slovenskú poštu

Kategórie
 
 
 
 
 

Zmeny cien zásielok posielaných cez Slovenskú poštu

Nakoľko sa Slovenská pošta rozohdla navýšiť cenu za zásielku o 0,40 Eur. Musíme na to reagovať aj my.

 

Bez oznámenia, bez vysvetlenia, bez upozornenia. Dnes som sa vybrala s vašimi balíčkami na Slovenskú poštu tak ako takmer každý deň. A čakalo ma nemilé prekvapenie. Cena za balík vychádza v máji až o 0,40 Eur viac ako v apríli 2019. A keďže poštárka ma už pozná tiež bola z toho veľmi prekvapená že ceny išli hore, keďže upozornenie neprišlo ani im, iba novy tarifny cennik zo stovkou stránok.

Ďakujem vám Slovenská pošta za všetky naše zákazníčky, ktoré do teraz využívali vaše služby. Ale po tom ako ste nainštalovali nezmyselné stroje s poradovými číslami a teraz ste zvýšili cenu listovej zásielky o 0,40 Eur myslím si, že už nebude veľa ľudí čo bude mať pochopenie.

Či chceme či nie, musíme na to reagovať aj v našom eshope. Nakoľko na poštu chodíme autom a balíčky balíme aj do obalového materiálu, nemôžeme poštu dotovať a preto sme nútení zvýšiť cenu poštovného cez Slovenskú poštu zo súčasných 2,80 Eur na 3,10 Eur čo je nárast o 0,30 Eur.

Čo bude ďalej? Čo by som vám odporučila ja ako manažérka eshopu? Zvážte si či vám služby Slovenskej pošty stoja za to ak áno radi vám pošleme zásielku cez túto službu. 

Ale rozhodli sme sa zaradiť pre vás aj lacnejšiu variantu na doručenie balíkov o tom vám povieme čoskoro. Ale už teraz vám poviem že cena doručenia bude výrazne nižšia ako Slovenská pošta.

Majte krásne dni.

Veronika

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia