Chcem vedieť o všetkých novinkách
Zapojte sa do špeciálnych súťaží. Prihláste svoj email.

Rozžiarme spolu očká detí

Úvod Ako nakupovať? Rozžiarme spolu očká detí

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt svetielko nadeje logo


"Keď k nám do nemocnice príde nové dieťatko, vždy dostane darček na privítanie, aby sme mu spríjemnili pobyt u nás v nemocnici, ktorý často býva aj niekoľko mesiacov." Pri týchto slovách nám zovrelo srdce a hneď sme vedeli, že detičkám chceme nejakým spôsobom rozžiariť očká.

Rozhodli sme sa pomôcť oddeleniu detskej onkológie v Detskej nemocnici v Banskej Bystrici. A urobiť tak radosť detičkám, ktoré majú pred sebou dlhú a náročnú cestu.

 

Obraciame sa teda s prosbou o pomoc na vás, naše zákazníčky a milovníčky šitia. Skúste ušiť hračku pre malé detičky a jednoduchý peračník pre väčšie detičky do nemocničnej školy. Niekedy skutočne stačí málo a detské očká sa rozžiaria.

 

Pustíte sa s nami do šitia pre dobrý účel? Podarí sa nám rozžiariť očká detičiek na onkologickom oddelení v Banskej Bystrici?

Nenechajte nás v tom samé a pomôžme spolu tým čo všetky vieme najlepšie a baví nás to: šitím!

 

Ak chcete spolu s nami rozžiariť očká detičiek ušite roztomilú hračku pre najmenšie detičky a peračník pre väčšie detičky do nemocničnej školy. Ušité darčeky pošlite k nám do 31.10.2016 a adresu:


Kvetinové Látky

Selčianska 2

97611 Selce

 

Vami ušité darčeky odovzdáme občianskemu združeniu SVETIELKO NÁDEJE a následne budú darované každému novému dieťatku, ktoré príde na onkologické oddelenie do Detskej nemocnici v Banskej Bystrici.


Dobrý pocit pri srdiečku je na nezaplatenie a my vám k tomu ako odmenu pošleme balíček látok pre vaše ďalšie tvorenie. Stačí ak si urobíte u nás objednávku a do balíčka s látkou vám následne ako poďakovanie pošleme balíček látok pre vás. Veríme tomu, že dobro sa dobrom odpláca a každému, kto robí dobré skutky sa dobro mnohonásobne vráti.

 

Ďakujeme vám všetkým za pomoc a tešíme sa na vaše ušité darčeky.

Veronika a tím KvetinovéLátky.sk

  

Copyright 2015 - 2019 © Kvetinové látky .sk - Bavlnená metráž online obchod - šijeme z lásky k bavlne