Chcem vedieť o všetkých novinkách
Zapojte sa do špeciálnych súťaží. Prihláste svoj email.

Často kladené otázky

Úvod Ako nakupovať? Často kladené otázky

Ak máte otázku s ktorou si neviete dať rady možno nájdete odpoveď tu. A ak nie napíšte nám na info@kvetinovelatky.sk radi vám pomôžeme, sme tu hlavne pre vás. :)

 

Ako je to s cenami? Koľko metrov je v uvedenej cene pri látke?

Pri každej látke máte na výber z dvoch variantov 1 meter, 10 centimetrov.

 

Keď objednám 1 meter a k tomu 2x10 centimetrov z rovnakej látky, koľko látky mi pošlete?

Ak si objednáte z jednej látky 1 meter a k tomu ešte 2x10 centrimetrov nastriháme vám to v celku to znamená že domov vám príde 1,2 metra látky ako jeden kus. Môžete si tak navoliť presný rozmer látky aký potrebujete.

 

Akú šírku majú látky?

Látky majú vo väčšine šírku 140cm pri jednofarebných látkach je to 160cm. Pri každom tovare je napísaná šírka látky.

 

Z akého materiálu sú vaše látky?

Všetky látky ktoré ponúkame v našom obchodíku sú 100% bavlnené. Máme v ponuke aj hrubšie režné látky tie majú zloženie 80% bavlna 20% polyester. Snažíme sa vyberať pre vás kvalitné látky čiže nájdete u nás aj látky z tradičnej Českej výroby ale aj látky z Francúzska a Talianska.

 

Je potrebné látky predprať?

Odporúčame vám látky pred samotným šitím predprať nakoľko majú zrážanlivosť 3-5%, čo nieje veľa ale mohlo by sa vám stať, že sa do šiat alebo sukni nedostanete (a nebude to len veľmi chutným obedom, ktorý ste pred chvíľou z chuťou zjedli)

 

Kedy budem mať doma objednávku?

Objednávky sa snažíme vybavovať čo najrýchlejšie ako je to možné. To znamená, že keď odošlete objednávku zvyčajne na druhý pracovný deň ju vám ju nastriháme, zabalíme a pošleme. Ak si zvolíte možnosť dopravy kuriérom dostane sa k vám látka na druhý deň od odoslania zásielky. Všetky látky máme skladom ak sa náhodou niektorá vypredá neodkladne vás o tom informujeme a hľadáme riešenia ako vašu objednávku čo najrýchlejšie vybaviť.

 

Máte aj kamennú predajňu?

Áno kvetinovelatky.sk nie je len online eshop ale aj kamenná predajňa plná krásnych látok a pomôcok na šitie, galantérie, vlny a iných hobby vecičiek, ktoré pri tvorení určite oceníte. Nájdete nás nedaleko Banskej Bystrice v dedinke Selce. Príďte nás pozrieť, tešíme sa na vás!

 

Ako funguje vernostný program?

Máme pre vás pripravený vernostný program, ktorý funguje tak, že zbierate body pri každej objednávke a následne si body môžete uplatniť pri ďalšom nákupe. To znamená, že čím viac nakúpite, tým viac bodov získate a navyše už pri registrácií získate 100 bodov. Máme pre vás pripravené aj týždňové akcie aby ste mohli body zbierať rýchlejšie. Viac sa o vernostnom programe dozviete tu.

Copyright 2015 - 2019 © Kvetinové látky .sk - Bavlnená metráž online obchod - šijeme z lásky k bavlne