Vitajte v našom blogu plnom nápadov a čítajte dalej

Vitajte v našom blogu!

Na tomto mieste nájdete rôzne zaujímavé postupy a stihy na šitie.

Ak rada píšete a tvoríte fotopostupy napíšte nám na info@kvetinovelatky.sk budeme sa tešiť na naše spoločné blogovanie :)

Taktiež ak máte tipy čo by ste radi v našom blogu našli budeme radi ak nám napíšete :)

1 2 >>
Ako vybrať správnu látku cez internet?

Možno ste sa už zamýšľali nad tým,  ako vybrať látku v internetovom obchode, keď si ju nemôžete chytiť do rúk a zistiť jej kvalitu. A verte tomu, nie ste sama, kto rieši tento problém. Ako teda postupovať pri nákupe látok cez internet? Máme pre vás zopár tipov.

viac
Predošlé DIY postupy

Tu nájdete všetky predošlé fotopostupy a DIY projekty.

viac
Bambuľkový zamilovaný vankúš

Jednoduchý spôsob ako vyčarujete krásny zamilovaný vankúšik pomocou bambuliek alebo brmbolčekov. Môžete si vytvoriť vlastný originálny nápis.

viac
Šijeme hru: Hľadaj auto!

Aj vy často cestujete a neviete ako zabaviť deti? Vyskúšajte túto skvelú hru na cesty. Jednoducho ju zbalíte do každej tašky a deťom cesta rýchlejšie ubehne. A navyše zdokonalia sa v rozoznávaní farieb a čísel.

viac
VÝHREVNÝ ŠÁL S TAJNÝM VRECKOM

Keď vonku padá sneh a štípe mráz teplučký šál je na nezaplatenie. Ušite si s nami tento čarovný šál s tajným vreckom na všetky potrebné vecičky. Poznáte to, idete niekam von a nechce sa vám brať veľkú kabelku a v zime sa malé kabelky veľmi nehodia. 

viac
VYTVORME SI ORGANIZÉR

Aj vy v kabelke večne hľadáte telefón, peňaženku, poznámkový blog, usb kľúč a mnoho iných drobností? Dajte si teraz všetky do praktického organizéra, ukážeme vám ako na to.

viac
1 2 >>
Copyright 2015 - 2017 © Kvetinové látky .sk - Bavlnená metráž online obchod - šijeme z lásky k bavlne